ČO VŠETKO PRE VÁS MÁME ?

Naše služby

Príprava zakúpeného materiálu

Rezanie a strihanie oceľových profil a roxorov podľa želania zákazníka je zdarma. Zakúpený tovar Vám samozrejme ihneď naložíme do Vášho auta.

Platba cez POS terminál

Na našej prevádzke okrem hotovostnej platby máte možnosť platiť aj bezhotovostne, rovno platobnou kartou.

Vypracovanie cenovej ponuky

Máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky ? Zavolajte nám, pošlite nám email alebo nás navštívte. Ak už cenovú ponuku máte, prineste ju k nám a my sa pozrieme či vám vieme ponúknuť ešte lepšiu cenu.

Doprava zakúpeného materiálu

Potrebujete váš materiál odviesť ? Nevadí ! U nás zakúpený tovar Vám môžeme aj odviesť. Zmluvné ceny a termín dopravy si dohodnete priamo u nás na prevádzke.

Zľavy

Každý Váš nákup riešime individuálne a vieme vám poskytnúť individuálne množstvové zľavy. Všetky ďalšie informácie získate u nás na pobočke.

Predaj propán-butánových fliaš

Sme distribučným miestom propán-butánových fliaš. U nás si taktiež môžete zakúpiť propán-butánové fľaše. Propán Bután 2kg alebo Propán Bután 10kg.

Výpočet spotreby materiálu

Neviete koľko materiálu spotrebujete na Vašu stavbu ? Radi Vám s tým pomôžeme, sme tu len pre vás. Zadajte nám miery resp. rozmery a my Vám to vypočítame.

Informácie a cenová ponuka

Ak máte záujem o tovar, ktorý neponúkame na našej prevádzke, môžete nám ho zadať Vaším dopytom a my Vám obratom ponúkneme, aké sú možnosti a ceny.

Nenašli ste to, čo hľadáte ?

Nenašli ste tu to čo hľadáte ? Skúste nám zavolať, napísať email alebo nás navštíviť radi sa pozrieme na vašu požiadavku a nájdeme spoločné riešenie.

Kontaktujte nás

Máte záujem o cenovú ponuku alebo akékoľvek ďalšie otázky ? Neváhajte nás kontaktovať, radi vám na ne odpovieme.