GOLIAŠ STAVEBNINY s.r.o.

GOLIAŠ STAVEBNINY s.r.o. je obchodno-predajná prevádzka zameraná na predaj stavebných materiálov. Prevádzka stavebnín vznikla v roku 2008 a postupne sme rozširovali predajný sortiment.

Za pomerne krátky čas svojej existencie sme obohatili a výrazne rozšírili svoju ponuku stavebného, vodárenskeho a kurenárského materiálu.

U nás najdete aj zatepľovacie systémy, oceľové profily, farby a laky, elektroinštalačný materiál, sadrokartón a príslušenstvo a želiaziarsky sortiment. V ponuke máme tiež aj rôzne druhy náradia, záhradkarsky tovar, pletivá, drevené lišty, chodníkové dlažby, šalovacie tvárnice a stavebné miešačky.

Od nášho vzniku podporujeme a máme skúsenosti so stavbou či prestavbou rodinných domov v okolitých obciach. Podieľaľi sme sa na projektoch právnických osôb a samospráv financovaných Európskou Úniou, dlhodobo spolupracujeme a zásobujeme veľké miestne súkromné firmy či samosprávy.

Vo veľmi zložitom a ťažkom období v ekonomike a v spoločnosti sa nám podarilo vytvoriť na našej prevádzke v Raslaviciach miesto s príjemnou atmosférou a vysokou kvalitou poskytovaných služieb.

Pozývame aj Vás k nám. Príďte sa k nám presvedčiť, že je možné nakúpiť v príjemnej atmosfére, v pohode a podľa Vašich želaní. Nachádzame sa o obci Raslavice, okres Bardejov a vítame Vás na našich web stránkach.

Víta Vás Kolektív zamestnancov GOLIAŠ STAVEBNINY s.r.o.

Kontaktujte nás

Máte záujem o cenovú ponuku alebo akékoľvek ďalšie otázky ? Neváhajte nás kontaktovať, radi vám na ne odpovieme.