Katalóg produktov

Ponúkame zatieranú alebo ryhovanú štruktúru v hrúbke 1,5mm/2mm/3mm

Produkty:
omietky akrylátové
omietky silikónové
omietky minerálné
omietky mozaikové

K tomu samozrejme ponúkame aj penetračné nátery. 

Čo Vám ponúkame v rámci omietok BASF PCI: najvyššia ochrana proti poveternostným vplyvom odolné proti bežným nečistotám vďaka nízkemu elektrostatickému potenciálu hydrofóbne – pri daždi tzv. samočistiaci efekt vysoko difúzne odolné proti UV žiareniu s obsahom spevňujúcich sklených vlákien možnosť tónovania na počkanie vynikajúca spracovateľnosť možnosť spracovávať aj pri nízkych teplotách certifikované podľa európskej normy

Orientačná spotreba omietky zatieranej podľa štruktúry zrna:
Balenie: 25 kg
Spotreba silikónovej omietky: 1,5 mm: cca 2,1 kg/m2 1,5 mm: cca 2,1 kg/m2 2,0 mm: cca 3,0 kg/m2 2,0 mm: cca 3,0 kg/m2 3,0 mm: cca 3,7 kg/m2 (na objednávku) 3,0 mm: cca 3,7 kg/m2 (na objednávku)

Uvedená spotreba ma len informatívny charakter pri ručnom nanášaní.

Orientačná spotreba omietky ryhovanej podľa štruktúry zrna:
Balenie: 25 kg
Spotreba silikónovej omietky: 1,5 mm: cca 2,1 kg/m2 1,5 mm: cca 2,1 kg/m2 2,0 mm: cca 2,7 kg/m2 2,0 mm: cca 2,7 kg/m2 3,0 mm: cca 3,3 kg/m2 (na objednávku) 3,0 mm: cca 3,3 kg/m2 (na objednávku)

Uvedená spotreba ma len informatívny charakter pri ručnom nanášaní.

Orientačná spotreba penetrácie BASF Multigrund PGU: 
Univerzálny penetračný náter s granulátom pod tenkovrstvové akrylátové, minerálne, silikónové a mozaikové omietky. Vytvára mostík pod následne nanášané omietky. Spracováva sa neriedený. Spotreba: neriedený 0,2 – 0,25 kg/m2
Balenie: 20 kg, 5 kg, 1 kg
Farba: biela
Zdroj u výrobcu:   PU peny, tmely a silikóny  

V tejto kategórii u nás nájdete:

Sanitárne silikóny v rôznych farbách, vysokoteplotný tmel, strešný tmel a rôzne druhy tmelov na lepenie či výspravku škár.
Máte ďalej možnosť si aj zakúpiť pištoľové či trubičkové polyuretánové peny, kde ponúkame nízkoexpanzné peny, studniarske peny, penu na lepenie polystyrénu či penu na tenkovrstvé lepenie presných tvárnic.

Tehla
V ponuke máme aj hladké tvárnice, s perodrážkou a kapsou, priečkovky značky Solbet alebo Porfix. Z tehál máme dostupné tehly značky Leir, plné tehly, šamotové tehly a bielu tehlu.

OSB dosky: OSB je trojvrstvová doska vyrobená z orientovaných veľkoplošných triesok. Dosky je možné používať pre nosné účely v suchom a vlhkom prostredí. Na objednávku Vám vieme zabezpečiť aj iné hrúbky a to s ostrou hranou alebo perodrážkou.
V ponuke momentálne máme 12mm s perodrážkou o rozmere 12x625x2500mm.

Štiepané oplotenie: Na objednávku máme v ponuke štiepané oplotenie. Stĺpiky sa zostavujú zo štvorhranne štiepaných tvaroviek (GA a GU) a múriky z dvojstranne štiepaných tvaroviek (GM). Jednoduchosť výstavby a farebné odtiene vztvoria lákavý vzhľad, ktorý umožňuje vytvorenie moderného oplotenia Vaších rodinných domov či stavieb.

Odkvapový systém  
V ponuke máme aj kompletný pozinkovaný odvapový systém 250mm alebo 333mm a taktiež na objednávku je v ponuke vo farebnom prevedení:

Krytiny a stavebné fólie  
V ponuke máme aj stavebné fólie – strešné fólie, difúzne fólie, parotesné fólie – parozábrany a tesniace fólie. 

Fasádne mriežky – VERTEX, VALMIERA, KOTAR, FASTEX.
Ponúkame geotextíliu a profilované – nopové fólie v šírkach 0,5m, 1m, 1,5m alebo 2m.

Krytiny – skladom držíme vlnitý plech a ONDULINE, ktorý môže byť červený, zelený, hnedý alebo čierny. 
Na objednáku ponúkame ľahké strešné systémy (lexan – vo farbe číra, bronz, opál) resp. blachotrapez.

Klince, skrutky matice a podložky  
V našej prevádzke máte možnosť si zakúpiť aj stavebné, konvexné, lepenkové a kolárske klince rôznych veľkostí. Taktiež v tomto sortimente nájdete aj podložky perovky, potom aj podložky ploché, karosárske a tesárske. Ponúkame aj šesťhranné matice presné a poistné, závitové tyče a tesárske prvky.
Skrutky: Farmárské skrutky zinok biely a RAL Samorezné skrutky do dreva so zapustenou hlavou zinok žltý
Sadrokartonársky program Zoznam dostupných DIN pre spojovací materiál:
DIN 84 – Skrutky s valcovou hlavou s drážkou na plochý skrutkovač
DIN 571 – Samorezné skrutky do dreva so šesťhrannou hlavou
DIN 933 – Celozávitové metrické skrutky so šesťhrannou hlavou
DIN 912 – Inbusové skrutky s valcovou hlavou
DIN 965 – Skrutky so zapustenou hlavou s krížovou drážkou PH alebo PZ
DIN 967 – Skrutky ozdobné (okrasné)
DIN 7337 – Trhacie nity
DIN 7504 – Samovrtné skrutky TEX (TEKX) s vrtáčikom
DIN 7981 – Samorezné skrutky do plechu s polguľatou hlavou
DIN 7985 – Skrutky s valcovou polguľatou hlavou a krížovou drážkou

Komíny  
Schiedel je jedným z lídrom a stále vyvíja nové produkty s pridanou hodnotou. Aj my ponúkame jeho produkty na objednávku. Ak uvažujete o tomto produkte, prídte sa k nám poradiť čo bude pre Vás najvýhodnejšie a my Vám vypracujeme cenovú ponuku.

Dôstojnou alternatívou v rámci ceny a kvality sú keramické a nerezové komíny od firmy ZOP, ktorá patrí k jedným z najväčších importérov a distribútorov na Slovensku v oblasti stavby krbov, predaja rôznych liatinových a oceľových kachlí a všetkých materiálov potrebných ku stavbe krbov a pecí. V ich ponuke sú iba technologicky pokročilé výrobky, ktoré sú ohľaduplné k životnému prostrediu, takže aj vy ich kúpou prispejete k jeho ochrane. Ak máte záujem o keramický alebo nerezový komín, dokážeme Vám na počkanie ukázať alternatívy, ktoré Vás musia uspokojiť.

Leier taktiež ponúka najlepšie riešenie komínového systému pri akomkoľvek spôsobe vykurovania: zemný plyn, drevo, uhlie, brikety, pelety alebo biomasa. Komínové systémy Leier so šamotovou vložkou, ktoré sú vyrobené pomocou najnovších technológii z prírodných materiálov, zabezpečia Vám a Vašej rodine zaslúžený komfort a pohodlie.  

KOMÍNOVÉ SYSTÉMY LK
Leier LK je trojvrstvový komínový systém, ktorý sa skladá z obvodovej tvárnice z ľahčeného Betónu, vnútornej keramickej vložky na odvod spalín špičkovej kvality a uzavretej vzduchovej medzery medzi nimi, ktorá zabezpečuje tepelnú izoláciu komína.   

KOMÍNOVÉ SYSTÉMY LSK
Leier LSK je trojvrstvový komínový systém, ktorý sa skladá z obvodovej tvárnice z ľahčeného betónu, vnútornej keramickej vložky na odvod spalín špičkovej kvality a s tepelnou izoláciou z minerálnych vlákien medzi nimi, ktorá zabezpečuje tepelnú izoláciu komína.   

KOMÍNOVÉ SYSTÉMY LT
Leier Turbo je trojvrstvový komínový systém, ktorý sa skladá z obvodovej tvárnice z ľahčeného betónu, vnútornej keramickej vložky na odvod spalín špičkovej kvality a vzduchovej medzery medzi nimi pre prívod vzduchu k spotrebiču palív cez komín.   

Pletivá a drôty  
Štvorhranné pletivá pozink a poplastované, stĺpiky a vzpery, drôt pozinkovaný a čierny, drôt poplastovaný, ostnatý drôt, príslušenstvo k pletivám a plotom.

Kontaktujte nás

Máte záujem o cenovú ponuku alebo akékoľvek ďalšie otázky ? Neváhajte nás kontaktovať, radi vám na ne odpovieme.